אודותינו

אודות משכיות זהב

דבר מנכ״ל "משכיות זהב":
אור נריה עוזירי.

יוזם האתר, עוסק כ-5 עשורים במרחב תחומים הקשורים לתרבות עם ישראל ובכלל. אור נריה מבין מעצבי דמותה של מאפייני ארץ ישראל כמדינה יהודית ייחודית ורבת גוונים בתרבות וססגונית. בין שאר פעילות אור נריה היה, ארגון אירועי תרבות ענקיים ובהם אירועים מיוחדים ללא תקדים בהיקפם ובגודלם, שזכו להשתתפות שיא של עשרות אלפי משתתפים. כמו כן זכה אור נריה, להיותו ראשון ביוזמה ובשידורים של ערוץ רדיו ייעודי. השידורים זכו לחסותו וסיועו של הגאון הגדול רבי יצחק ברדא שליט"א. הערוץ שידר בתדרי FM השידורים זכו להאזנה בעשרות אלפי בתים בישראל! השידורים היו מיוחדים בתכנים והרייטינג היה גבוה.

בהמשך, נפעל בע"ה במסגרת האתר וחפץ ה' בידנו יצלח! להקמת תחנת רדיו אינטרנטית שתשדר תרבות יהודית אותנטית! ויש ברעיוניו של אור נריה מה לחדש ובמה להלהיב!!!

באתר בלוג של אור נריה ובו מאמרים ייחודיים בנושאים שעל סדר היום בישראל!
ציון דרך נוסף בעבר היה בהוצאה לאור של העיתון "לפני המחנה", שהופץ בעשרות אלפים עותקים, פעמיים בחודש. טובי הכותבים, ביניהם רבנים ואישי ציבור, פרסמו מאמרים שזכו לתהודה והערכה רבה. מסיבות כלכליות הופסקה הדפסת העיתון למנגינת לב של רבים.

גולת הכותרת של פעילות אור נריה, הייתה בהקמת ההוצאה לאור "תפארת תימא" העוסקת בעריכה, הדפסה והפצת של ספרי תימן, טליתות, תמונות, מזכרות ועוד.

הספרים הציבו רף גבוה בעריכה מקצועית ובעיצוב יפיפה שובה עין. הטליתות שעוצבו על ידו, זכו להעתקות ועיצובם המיוחד שולט כיום בשוק הטליתות הכללי.

אור נריה היה הראשון בישראל להוציא לאור לפני כ-25 שנים את עלון "אבות ובנים" בצבע מלא, העלון פורסם בעשרות אלפי עותקים בשבתות בבתי כנסת בכל רחבי ארץ ישראל!
הכוונה לחזור ולהוציא לאור עלון ייחודי שיעסוק כמובן בנושאים תורניים, אך גם בנושאים בעלי משמעות יהודית, העומדים על הפרק!

רף חדש ביודאיקה ותשמישי קדושה

הנהלת האתר "משכיות זהב" מבקשים לקבוע רף חדש בשיווק אינטרנטי. רף חדש ביודאיקה ובשיווק אינטרנטי עם עובדים בכל תחומי השיווק הרלוונטיים, מול לקוחות. לדוגמא: עובדים באתר יעברו הכשרה ויקנו ידע מקצועי בכל תחומי המכירה. תחום "ספרי התורה" הוא רחב ביותר, החל מהבנה והתקשרות עם סופרי סת"ם יראי שמים עם "יד טובה" בכתיבה יופי ודיוק. הכרה של סוגי עורות ועד לשלב התיוג, תפירות היריעות, הגהת מחשב והגהת גברא. בתחום בספרים, הבנה משלב העריכה, העימוד ובחירת סוג הנייר ועד לשלב ההדפסה והכריכה. עבודה מול מקצוענים, הופכת כל קניה לחוויה מטיבית, במיוחד בתשמישי קדושה.

ועתה, בהחלטה משותפת עם אנשי היי טק, שאפתנים מהשורה הראשונה בתחום האינטרנט, הוחלט על שיווק אגרסיבי באמצעות האינטרנט של יודאיקה ותשמישי קדושה. הוחלט שהפנייה תהיה לציבור הרחב, לכלל עדות ישראל, ואשר לו יוצעו, יודאיקה ברמה יוקרתית ובחדשנות אך בגבול הסבירות.

בהמשך יפתח בע"ה אולם תצוגה ייחודי עם מסעדה אורינטלית צמודה והרבה הפתעות!